Elvis Presley's privéjet onaangeroerd sinds 62 ′ wordt na 35 jaar geveild | Eén blik op het interieur van de jet zal je heupen doen rocken — 2024

Welke Film Te Zien?

Elvis Presley kocht een Lockheed JetStar uit 1962, hij had grote plannen voor zijn privévliegtuig. Immers, als u geld heeft voor uw eigen vliegtuig, kunt u net zo goed alles uit de kast halen. Presley had ook een op maat gemaakte gouden Cadillac, die hij had uitgerust voor ongeveer $ 490.000 in dollars van vandaag, dus hij wist het een en ander over details.

Elvis Presley privéjet

De pasgetrouwden Elvis en Priscilla Presley, die elkaar ontmoetten toen Elvis in het leger zat, bereiden zich voor om na hun huwelijk in het Aladdin Resort and Casino in Las Vegas aan boord van hun privéjet te gaan.

Toen Elvis zijn omgang met de planmaker begon, was Lockheed Jetstar anders; weinig beroemdheden hadden in de vroege jaren zestig privéjets, en Presley was van plan het met zijn vader te delen. Hij wilde dat elke centimeter van het vliegtuig perfect was - en toen hij het vliegtuig bestelde, bevatte het papierwerk zorgvuldig geschreven aantekeningen met Presleys gevraagde upgrades voor het interieur. Die upgrades omvatten 'goudkleurige hardware, houtwerk, inlegwerk, roodfluwelen stoelen en rode loper', aldus New Live Auctioneers. Er was ook een handig elektronisch display dat de tijd, temperatuur, hoogte en ware luchtsnelheid liet zien.

Het ruime interieur oogt weliswaar gedateerd, maar de houten lambrisering draagt ​​bij aan de allure. Het is zeker ruim, en we kunnen ons niet voorstellen hoe het zou zijn om in een van de roodfluwelen stoelen te zitten - of de Royal Commode te bezoeken, die ook een rode leren voering heeft (hoewel gelukkig niet op de troon zelf).

LiveAuctioneers

'Wij hier bij GWS Auctions hopen echt dat dit stuk terechtkomt waar de fans ervan kunnen genieten', schreef een vrouw die beweert een GWS-vertegenwoordiger te zijn op de Google Photos-pagina van de site. “We hebben veel respect voor de familie Presley en zijn absoluut vereerd met deze veiling. Het zal met gratie en professionaliteit worden behandeld om The King te eren. Om de echtheid van het kavel te verifiëren (niet dat er veel nagemaakte privévliegtuigen rondzweven), voegde het veilinghuis de instructies van Elvis toe, ondertekend door de legendarische muzikant zelf. Dit was niet het enige vliegtuig van Elvis, maar het is het enige van zijn drie vliegtuigen dat nog in privébezit is. Volgens het veilinghuis staat het al decennia stil en bevindt het zich vandaag in exact dezelfde staat als op de dag dat Presley stierf.

Deze ongedateerde bestandsfoto van GWS Auctions, Inc. toont het interieur van een privéjet die ooit eigendom was van Elvis Presley op een landingsbaan in New Mexico. Het vliegtuig is geveild na 35 jaar op een landingsbaan in New Mexico te hebben gestaan. Het vliegtuig werd op zaterdag 27 mei 2017 verkocht voor $ 430.000 op een evenement in Agoura Hills, Californië, met memorabilia van beroemdheden, aldus GWS Auctions Inc. - GWS Auctions, Inc. | AP | het dossier

Destijds was de Lockheed JetStar een van de grootste zakenvliegtuigen in zijn klasse, aangezien hij plaats bood aan 10 passagiers (plus 2 bemanningsleden). Verschillende JetStars kunnen nog steeds vliegen, maar het privémodel van Elvis is er niet bij; hij mist beide motoren, dus elke potentiële koper zal behoorlijk wat werk moeten doen om hem van de grond te krijgen. Maar nogmaals, weinig kopers zouden er ooit van dromen om daadwerkelijk met de jet van Elvis te vliegen. Het maakt deel uit van de rock & roll-geschiedenis, en hoewel het ongetwijfeld een comfortabele rit is, is het een heilig terrein voor alle fans van The King ...

Iemand heeft het in ieder geval gekocht bij een Californië veiling op 27 mei voor maar liefst $ 430.000 - enkele honderdduizenden dollars boven de verwachte verkoopprijs. Op dit moment is de koper niet bekendgemaakt en we weten niet zeker of het vliegtuig zal worden gevlogen, bestuurd of naar de eigenaar zal worden verzonden. Als de nieuwe eigenaar het vliegtuig restaureert, schat het veilingbedrijf dat hij (of zij) miljoenen kan verdienen aan een doorverkoop. Klik op VOLGENDE om meer foto's te zien van het 'King’s' vliegtuig ...

Pagina's:Bladzijde1 Bladzijde2
Welke Film Te Zien?